• 3346603(537)90+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟
تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده این است که اکانت شما معتبر است و مهر تاییدی است بر اینکه صاحب حساب که منسوب به شماست ، خودتان هستید. این تیک را میتوانید در کنار نام اکانت برخی از افراد مشهور و شناخته شده دنیا در اینستاگرام ببینید ، که اصالت و رسمی بودن اکانت آنها را نمایش میدهد.

به پروفایل ها یا اکانت هایی که دارای تیک ابی اینستاگرام هستند ، اصطلاحا به معنای مفهومی Verified Badge “دارای نشان تایید” گفته می شود.بعضی ها به اشتباه فکر می کنند که افزایش فالوورها باعث گرفتن تیک آبی اینستاگرام می شود. ولی ما به شما می گویم که تعداد فالوورها هیچ ارتباطی با تأیید شدن ندارد.

اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می‌دهد؟
نحوه عملکرد اینستاگرام درباره تیک آبی خیلی روشن و مشخص نیست و معلوم نیست که بالاخره چه کسانی از اینستاگرام تیک آبی دریافت می‌کنند. خود اینستاگرام در سایت رسمیش اعلام کرده که فقط برخی از نهادهای عمومی، افراد مشهور و برندها نشان تایید دریافت می کنند و امکان درخواست یا خرید تیک آبی وجود ندارد. اما اینطور نیست. هم آدم‌های معمولی می‌توانند تیک آبی بگیرند و هم امکان خرید آن در بازار سیاه وجود دارد. برای مثال صفحه معتبر Comedyslam با ۹ میلیون فالوور تیک آبی ندارد اما یک صفحه دیگر تنها با ۵ هزار فالوور و بدون داشتن حتی یک پست از اینستاگرام نشان تایید دریافت کرده است. پس بدانید و آگاه باشید که شما هم می‌توانید از اینستاگرام تیک آبی بگیرید. درست است که راه دشواری پیش رو دارید اما غیرممکن نیست!

چگونه درخواست تیک آبی اینستاگرام دهیم؟
دریافت تیک آبی اینستاگرام نیازمند درخواست از اینستاگرام است، شما می توانید با ارسال ایمیل انگلیسی به اینستاگرام درخواست خود را ارسال کنید و تیم پشتیبانی با بررسی پیج شما و در نظر گرفتن یک سری عوامل که در ارائه تیک آبی اینستاگرام موثر هستند این تیک را به شما می دهند.

البته گرفتن تیک آبی اینستاگرام چندان هم ساده نیست و اینستاگرام با درنظرگرفتن عوامل زیادی از واجد شرایط بودن شما مطمئن می شود.

۴ ویژگی مهم برای داشتن تیک آبی
از نگاه اینستاگرام، اکانت شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید دارای ۴ ویژگی باشد:

Authenticity (معتبر بودن)
Uniqueness (یکتایی یا منحصر به فرد بودن)
Completeness (کامل بودن)
Notability (قابل توجه بودن)
 Authenticity (معتبر بودن)  
یک اکانت زمانی مشخص می‌شود که اکانت مربوط به یک شخص واقعی یا یک نهاد واقعی باشد.

 Uniqueness (یکتایی یا منحصر به فرد بودن)
یعنی آن که یک اکانتِ واحد و مشخص برای هر کسب و کار یا نهاد وجود داشته باشد (البته به جز برخی موارد استثنا).

 Completeness (کامل بودن)
به چند ویژگی اشاره دارد از جمله آن که اولاً اکانت نباید پرایوت یا شخصی باشد بلکه باید پابلیک یا عمومی باشد. بنابراین کسانی که خواهان دریافت تیک آبی اینستاگرام اند اما نمی‌خواهند اکانت‌شان را عمومی کنند باید از یکی از این خواست‌ها صرف نظر کنند. ثانیاً اکانت باید حداقل یک پست داشته باشد و ثالثاً حتماً اکانت باید دارای تصویر پروفایل باشد. به جز این سه مورد، مورد چهارم این است که باید قسمت بیو [Bio] پر شده باشد و مورد پنجم آن که هیچ لینکی از سایر شبکه‌های اجتماعی نباید در قسمت بیو درج شده باشد.

 Notability (قابل توجه بودن)
این مورد آخر کار را برای افراد معمولی تمام می‌کند و اجازه‌ی دریافت تیک آبی اینستاگرام را به آن‌ها نمی‌دهد، زیرا قابل توجه بودن برای یک اکانت به معنای آن است که آن اکانت مشهور باشد و افراد بسیار زیادی آن را جستجو کنند. خود اینستاگرام گفته که ما موارد را بررسی می‌کنیم و اکانت‌هایی که از راه تبلیغات جستجویشان را بیشتر کرده باشند را در نظر نمی‌گیریم.


تمامی حقوق وب سایت متعلق به گروه آقای کلاه خاکستری میباشد@ 2019-2017